info@visapedia.com 22651462 09121259931 0016046571377

اخبار و رویدادها

مهاجرت  به کانادا از طریق  اسپانسری همسر

مهاجرت به کانادا از طریق اسپانسری همسر

این مهاجرت  یکی از موارد مهم از مهاجرت کانادا است و هزاران نفر هر سال دراین رده قرار می گیرند. اگر شما همسر دارید که شهروند کانادا یا از ساکنین دائمی کانادا است، می تواند به شما کمک کند تا به کانادا مهاجرت کنید. ما هزاران سؤال در مورد  این نوع مهاجرت دریافت می کنیم.

سوالات متداول در زمینه اسپانسری همسر:

1) گزینه های من چه هستند و چگونه می توانم از این طریق مهاجرت کنم؟

سه گزینه وجود دارد: همسر، قانون مشترک و شریک زناشویی.

همسر: ازدواج با جنس مخالف؛ شوهر یا همسر

قانون مشترک: اشاره به فردی است که در رابطه منحصر به فرد با شخص دیگری (مخالف یا همان جنسیت) پیوسته در یک دوره حداقل یک ساله زندگی می کرده باشد.

حساب های بانک مشترک یا کارت های اعتباری ،مالکیت مشترک یک خانه ،اجاره مسکن مشترک، پرداخت وجه (برق، گاز تلفن) مشترک ، مدیریت مشترک هزینه های خانه ،خرید مشترک، به ویژه از اقلام خانگی، و یاپست الکترونیکی به هر یک از افراد یا هر دو نفر یک آدرس مشترک داشته باشند.

در اینصورت  شما می توانید برای مهاجرت شریک زندگی مشترک  خود درخواست دهید.

 

 

همجنسگرایان: یک رابطه شریک زندگی زناشویی وجود دارد که در آن دو نفر در رابطه با ازدواج کردند ویا ازدواج نکرده وحتی با توجه به شرایط نامناسب یا دلایل دیگری  برای مدت حداقل یک سال هم با هم زندگی نکرده اند.شما ممکن است به عنوان یک شریک زناشویی جهت مهاجرت  اسپانسری درخواست بدهید شما می توانید برای اثبات به جز دلایلی مانند منع مهاجرت یا گرایش جنسی خود یا وضعیت تاهلتان دلیل دیگری ارائه دهید که نمی توانید با هم زندگی کنید .

2) پروسه درخواست مز طریق CIC  چقدر طول میکشد؟

زمان پروسه عادی 6-12 ماه است. این بسته به هر مورد میتواند کمتر یا بیشتر طول بکشد.

3) برای درخواست ازدواج، آیا باید اول ازدواج کنم؟

بله، ابتدا باید ازدواج کنید و باید گواهینامه ازدواج قانونی خود را به عنوان مدرک ازدواج ارائه دهید. فیلم مهمانی یا مجوز ازدواج قابل قبول نیست.

4) قانون عرفی چگونه است ؟

شما لازم نیست که ازدواج کنید، اما شما باید ثابت کنید که شما با همسرتان حداقل یک سال با هم زندگی کرده ایدو این بسیار مهم و ضروری است.

5) اگر من برخی از اسناد مورد نیاز در چک لیست را ندارم چکار بایست انجام دهم؟

شما بایست سعی کنید هر گونه سند اضافی دیگری که ممکن است شبیه به اسناد چک لیست باشد را ائه دهید. اگر نه، شما باید یک توضیح دقیق از این که چرا این اسناد را ندارید، ارائه کنید.

6) آیا لازم است تا پیش از انجام معاینات پزشکی و معاینه پزشکی اقدام کنم؟

از آنجا که این مدارک دشوار است وبدست آوردن و پاکسازی آن توسط  پلیس طول می کشد خیر، تملک پلیس و معاینات پزشکی از قبل مورد نیاز نیستند و 1-2 ماه پس از ارسال درخواست مورد نیاز است.

7) چه کسی نیاز به معاینه پزشکی و معاینه پزشکی دارد؟

فقط متقاضی و فرزند وابسته (در صورت امکان).

8) آیا درخواست من رد خواهد شد؟

شمابایست بتوانید رابطه خود را ثابت کنید. هنگامی که CIC در حال ارزیابی درخواست شما است. در نتیجه، مهم است که شما تمام الزامات چک لیست را تهیه کنید و اگر این کار را نکنید، توضیحی دقیق ارائه دهید.

9) آیا زوج های همجنسگرا میتوانند برای حمایت مالی اقدام کنند؟

بله زوج های یکسان می توانند برای حمایت از همسران خود اقدام کنند درست مثل اینکه زوج های متقابل می توانند. کانادا به طور معمول علاقه مند به مهاجرت یک جنسی است زیرا کانادا به طور علنی از جامعه LGBTQ  این مورد را پذیرفته است.

آیا میخواهید به کشور کانادا مهاجرت کنید ما به شما  دفتر مهاجرتی آقای امیر ثقفی را پیشنهاد میکنیم .

می توانید جهت مشاوره با شمارهای ذیل تماس بگیرید:

شرکت ویزا پدیا

تلفن: 22651462-09120709417

 

تاریخ نشر خبر: ۰۷ دی، ۱۳۹۷