info@visapedia.com 22651462- 85314631-09121259931 - 0016046571377

اخبار و رویدادها

test

test

ویزاهای مهاجرت کانادا 
این ویزا که به عنوان گرین کارت شناخته می‌شود می‌تواند از طریق تعدادی از گزینه‌ها به دست آید . 
برنامه نام‌نویسی استانی 
کسب‌وکار یا ویزای سرمایه‌گذار 
ویزای کارگر ماهر 
رده تجربه کانادا 
حمایت خانوادگی 
هر ویزا نیاز خاص خود را دارد که به یک مهاجر از کشورهای دیگر اجازه می‌دهد تا به آن راه پیدا کنند . 
انتخاب آشکار برای هر پزشکی که قصد دارد به کانادا بیاید ، ویزای کارگر ماهر است . این فرآیند می‌تواند در صورتی که کاندیدای پزشک از یک کارفرمای کانادایی در زمینه سلامت پیشنهاد شغلی داشته باشد ، بیشتر کمک‌کننده باشد . 
مشاغل اولویت 
دولت کانادا همچنین یک فهرست شغلی در اولویت قرار دارد که در آن مهارت‌ها در سطح ملی در دسترس هستند . پزشکان متخصص ، پزشکان عمومی و پزشکان خانواده بخشی از این لیست هستند . این باعث می‌شود که پزشکان ماهر به کانادا مهاجرت کنند . نیاز اساسی برای ویزا برای کسانی که می‌خواهند به کانادا مهاجرت کنند ، صلاحیت یک مدرسه پزشکی تصویب‌شده همراه با یک یا چند سال تجربه کار است . 
پزشکان همچنین باید در امتحان مقدماتی شورای پزشکی کانادا شرکت کنند و از مقامات استانی مجوز بیشتری دریافت کنند . نامزدهایی که به این ویزاها نیاز دارند باید در انگلیسی یا فرانسه مهارت داشته باشند . 
فرآیند Accreditation و اعتبارگذاری برای پزشکان مهاجرت به کانادا 
 
 
وقتی فرد می‌خواهد به عنوان یک پزشک به کانادا مهاجرت کند ، باید درک کند که فرآیند اعتبارگذاری راهی برای راضی کردن استانداردهای مورد نیاز سلامت عمومی و ایمنی است . بررسی ارزیابی انجام‌شده توسط شورای پزشکی کانادا ، تعیین دانش پزشکی در مقایسه با استانداردهایی است که پزشکان کانادایی باید به دست آورند 
همچنین ضروری است که صلاحیت اصلی نامزد ویزا درجه‌ای داشته باشد که فهرست ، یا در دایرکتوری بین‌المللی آموزش پزشکی یا با سازمان بهداشت جهانی لیست شود . علاوه بر تصویب آزمون توسط MCC ، پزشکان نیز باید قبل از اینکه بتوانند حرفه خود را تمرین کنند ، در دانشگاه‌های کانادا آموزش بیشتری ببینند . این الزام از استان به استان تغییر می‌کند . 
سایر عوامل مهم 
افرادی که می‌خواهند به کانادا مهاجرت کنند ، به طور قابل‌توجهی شانس استخدام خود را در صورتی افزایش خواهند داد که بتوانند مهارت خود را در انگلیسی یا فرانسه ثابت کنند , که دو زبان در بخش‌های مختلف کانادا هستند . چنین مهارتی باید برای تایید مجدد پزشکی باشد 
اغلب اتفاق می‌افتد که افرادی که در زبان ماهر هستند ، اثبات آن را دشوار می‌یابند ، چون هنوز با تفاوت‌های جزئی زبان در کانادا آشنا نیستند . با این حال ، مهارت‌های زبانی اضافی می‌توانند بسیار ارزشمند باشند اگر شما به عنوان پزشک به کانادا مهاجرت کنید .

تاریخ نشر خبر: ۲۳ بهمن، ۱۳۹۶