info@visapedia.com 22651462 09121259931 0016046571377

اخبار و رویدادها

جدیدترین برنامه های مهاجرتی در سال ۲۰۱9

جدیدترین برنامه های مهاجرتی در سال ۲۰۱9

 

برنامه های مهاجرتی کانادا نیز از لحاظ تعداد متقاضی یکی از بهترین ها بوده ولی با توجه به تغییرات اساسی در برنامه های مهاجرت از طریق سرمایه گذاری و سیستم های سخت گزینش و زمان بررسی پرونده ها از طرف موکلین این شرکت در جایگاه دوم قرار دارد که در ادامه برنامه های ذیل حضورتان معرفی میگردد

اقامت دایم از طریق کارآفرینی منطقه‌ای بریتیش کلمبیا

اگر قصد مهاجرت به کانادا را دارید جدیدترین روش مهاجرتی از طریق کار آفرینی با صد هزار دلار کانادا میتوانید اقامت بگیرید.

ویزای تحصیلی

 شرکت ویزا پدیاا با داشتن نمایندگی از بهترین دانشگاه ها و دانشکده های دولتی و خصوصی در کانادا میتواند برای شما پذیرش و ویزا بگیرد. شما همزمان تحصیل بیست ساعت در هفته اجازه کار دارید و  این یکی از بهترین روش ها میباشد تا بتوانید همزمان و بعد از تحصیل اجازه کار گرفته و با ایجاد کردن شرایط برای گرفتن اقامت دایم کانادا اقدام کنید.

ویزای تحصیلی برای بچه های دبیرستانی

 شما نیز میتوانید مانند بسیاری ازپدر ومادرهای دیگر برای اعزام فرزندان زیر ۱۸ سال خود برای تحصیل در کانادا اقدام کنید و به فرزندان خود امکان تجربه تحصیل در بهترین مدارس دنیا و زندگی در کانادا را بدهید.

ویزای بیزینسی توریستی چند بار ورود

اگر قصد مهاجرت به کانادا دارید ما میتوانیم برای افراد واجد شرایط  ویزای بیزینسی توریستی پنج ساله مولتیپل (چند بار ورود) بگیریم تا از نزدیک با شرایط اجتماعی و اقتصادی و جغرافیایی و کلا زندگی در کانادا اطلاعات خوبی از نزدیک بدست آورید.

اقامت دایم از طریق سرمایه گذاری

 اکثر برنامه های سرمایه گذاری استانی کانادا با تغییرات جدید بار دیگر برای کسانی که سابقه مدیریت داشته و دارایی  آنها از ششصد هزار دلار به بالا ارزش داشته و توانایی سرمایه گذاری حداقل دویست هزار دلار  را دارند شروع شده و دفتر مهاجرتی ویزا پدیابا داشتن تجربه بسیار در این زمینه، آمادگی پذیرش پرونده علاقمندان این برنامه ها را اعلام میدارد.

 ویزای کار دو ساله با خرید بیزینس (برای دارندگان ویزای مولتیپل کانادا)

 از مزیت های این روش گرفتن اقامت کاری از طریق خرید بیزینس زمان بررسی کوتاه در حدود سه ماه و مهمتر خرید بیزینس  با شرط گرفتن ویزا میباشد که ریسک سرمایه گذاری را به مینیمم میرساند.

 پرتقال

سرمایه گذاری در کشور زیبای پرتقال از طریق خرید ملک و گرفتن اقامت دائم بهترین برنامه مهاجرتی در سال ۲۰۱۸ شد. اخذ ویزای طلایی پرتغال با خرید ملک (حداقل ۲۸۰ هزار یورو با تضمین  برگشت سرمایه گذاری و سود سالیانه بعد از پنج سال) این روزها طرفداران بسیار زیادی در بین تمامی مدیران، تجار، صاحبان بیزینس، پزشکان و متخصصین و شرکت ها و سرمایه گذارانی که خواهان اقامت ، زندگی ، کار و همچنین تحصیل فرزندانشان در یک محیط آرام هستند و برای حفظ اقامت و گرفتن پاسپورت نمیتوانند برای مدت خاصی در آن کشور زندگی کنند پیدا کرده است و باسفر یک هفته ای در هر سال به پرتقال برای حفظ اقامت و گرفتن پاسپورت کافیست. از مزایای مهم این برنامه در مقایسه با برنامه های سرمایه گذاری دیگر کشورها، لیست حداقلی مدارک درخواستی و کوتاه بودن زمان بررسی درخواستها و صدور ویزا میباشد. . دارندگان اقامت پرتقال بدون نیاز به ویزا میتوانند به تمام کشورهای اروپایی سفر کنند و حتی اگر بخواهند می توانند برای زندگی و کار و تحصیل هر کدام از کشورهای حوزه شینگن را انتخاب کنند. تقاضای اقامت همزمان برای پدرو مادر با خرید یک ملک امکان پذیر میباشد. تمامی قراردادهای ما و مدارک مورد نیازدر سفارت پرتقال در تهران تایید میشود. لازم به ذکر است که اعتبار پاسپورت پرتقال در رده بندی جهانی بالاتر از کانادا میباشد.

 اخذ پاسپورت:ترکیه، قبرس، گرانادا و بلغارستان

 این کشورها به متقاضیان واجد شرایط ایرانی شهروندی و پاسپورت اعطاء می نمایند. این یک فرصت بزرگ برای شما می باشد تا بتوانید با سرمایه گذاری و یا خرید ملک اقامت و پاسپورت معتبر داشته باشید و امکان زندگی ایده آل و یا سفر بدون ویزا به کشور های اروپایی از جمله انگلیس و دیگر کشورهای دنیا  برای شما فراهم می گردد.

آیا میخواهید به کشور کانادا مهاجرت کنید ما به شما  دفتر مهاجرتی آقای امیر ثقفی  را پیشنهاد میکنیم .

می توانید جهت مشاوره با شمارهای ذیل تماس بگیرید:

شرکت ویزا پدیا

تلفن: 22651462-09120709417

تاریخ نشر خبر: ۲۵ امرداد، ۱۳۹۶