[email protected] 22651462 09121259931 0016046571377

تاثیر ازدواج بر پرونده های مهاجرتی

یکی از موضوعات بسیار مهمی که در‌ پرونده های مهاجرتی همیشه مورد بحث بوده و هست و تاثیر آن را نمیتوان نادیده گرفت، بحث ازدواج است.
 برخی تصور میکنند که ازدواج میتواند تاثیر مثبتی بر روی پرونده آنها بگذارد. در‌ پاسخ باید خدمتتان عرض کنم که خیر‌. همیشه به این صورت نیست. 
 ازدواج میتواند اثر دو جانبه ای بر روی پرونده شما و امتیازات کسب شده داشته باشد و همیشه به این صورت نیست که این اثر مثبت باشد.

 داستان به این شکل است که حداقل امتیازات برای قبولی پرونده برای افراد مجرد و متاهل متفاوت بوده و افراد مجرد میتوانند با کسب حداقل امتیاز کمتری نسبت به افراد متاهل شرایط مهاجرت را احراز نمایند.
 حال نکته در اینجاست که اگر همسر شما خود دارای امتیازات مثبتی مانند سن کم، تحصیلات عالیه، زبان خوب، رشته امتیاز آور و ... باشد میتواند اثر بسیار مطلوبی بر روی پرونده شما بگذارد. 
 بدیهی است در این حالت امتیاز شما نسبت به فرد مجرد مطلوبتر خواهد بود و ازدواج میتواند عاملی محرک بر روند مهاجرتی شما باشد.

 اما اگر همسر شما دارای امتیازات ذکر شده نباشد، نه تنها ممکن است تاثیری نداشته باشد، بلکه در‌ برخی موارد نیز حتی تاثیر منفی بر روی پرونده و امتیاز شما میگذارد‌. 
 البته این نکات مربوط به دوستانی هست که هنوز ازدواج نکرده اند و میخواهند بدانند که آیا با ازدواج کردن چه اتفاقی برای امتیازات آنها خواهد افتاد.

 دوستانی که متاهل هستند این‌نکته را در نظر بگیرند که میتوانند امتیاز بسیار خوبی را از کودکان خود کسب نمایند‌. و این خود یعنی تاثیر مثبت ازدواج بر روی پرونده. البته این برای آنهایی است که قبلا ازدواج کرده و هم اکنون دارای فرزند هستند.

برچسب ها:

تاریخ نشر مطلب:
سه شنبه، ۲۷ تیر ۱۳۹۶


نظرات کاربران