info@visapedia.com 22651462 09121259931 0016046571377

این دوره در دانشگاه Alberta برای دانشجویانی که قصد وارد شدن به مدیریت منابع طبیعی Alberta را دارند بسیار مناسب است؛ در طول این دوره دانشجو آشنایی بیشتری با مدیریت منابع جنگلی و معدنی در Alberta پیدا خواهد کرد.

ادامه مطلب...

شاید تنها چیزی که پس از مهاجرت نباید نگران آن باشید مدرسه فرزندان شما است.  تحصیل کودکان در کانادا از ۳ جهت قابل بررسی است:

ادامه مطلب...

 مدرک زبان:   این عامل را میتوان مهمترین امتیاز ساز اکسپرس اینتری دانست. زیرا مدرک زبان در ۳ مرحله برای شما امتیاز میاورد:

ادامه مطلب...

تصمیم دولت چین برای مبارزه با خروج میلیونهادلار پول از کشور صنعت مسکن در تمامی بازارهای اصلی را به لرزه انداخته است 

ادامه مطلب...

این روزها پس از به قدرت رسیدن دونالد ترامپ به‌عنوان رییس جمهور امریکا بحث محدویت‌هایی که او می‌خواهد برای مهاجرت به‌امریکا ایجاد کند موضوع داغ رسانه‌های گروهی و نیز مردم در رسانه‌های اجتماعی است. در این میان نگاه‌ها به سوی کاناداست

ادامه مطلب...

این مطلب اطلاعات مفیدی را در اختیار آنهایی قرار می‌دهد که می‌خواهند لوازم خانه مثل مبل، میز یا تخت‌خواب را در این سایت‌ها بفروشند یا از فروشندگان این سایت‌ها بخرند.

ادامه مطلب...

همانطور که میدانید اکثر استانهای کانادا برنامه مهاجرتی مخصوص به خود را دارند که بسیاری از آنها به برنامه سراسری اکسپرس اینتری متصل است.

ادامه مطلب...

در یک پاسخ کلی باید بگویم که اصولا ویزای ویزیتوری نمی‌تواند تبدیل شود، مگر در شرایط ویژه‌ای که توضیح می‌دهم. البته این پرسش  درباره‌ی تبدیل ویزای ویزیتوری موقت کانادا به ویزای دانشجویی یا ویزای کاری یکی از سوال‌هایی است که بسیاری از آنهایی که می‌خواهند به

ادامه مطلب...